Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat

Themeluar:

2015


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga Papa Gjon Pali II, ABA Business Center, Kati 14, Zyra 1406

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile:


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Albawings is the new Albanian low-cos airline that offers the widest choice of flights to and from its base in Tirana International Airport. The company was founded in February 2015. Albawings operates a Boeing 737-300 aircraft, the choice of many of the world's leading airlines and a perfect fit for our short haul flights between Albania and Europe. Our mission: We want to be the most personal airline, bringing people together and making travel a pleasure. Staff: At Albawings, we believe that people make all the difference. The Albawings team, on board and on the ground, share the same passion: the passion for our business. The Albawings team believes in high ethical standards driven by an excellent team-player approach.

Produkte dhe Shërbime

Transport ajror

Punët aktive nga ALBAWINGS

Tirane, Shqipëri 05-02-2023 edhe 1 ditë