Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

1

Punë Aktive:

0

Sektori:

Privat

Themeluar:

2007


INFORMACIONE KONTAKTI

Rruga “Nikolla Lena”, Hyrja 1, Ap.25,

Tirane, Shqipëri

Tel: +355 463 15 743

Mobile: +355 69 99 67 175


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

Misioni Ynë


Ne mbështesim zhvillimin e qëndrueshëm, përfshirjen financiare dhe kohezionin social, nëpërmjet asistencës së përgjegjshme financiare, kryesisht të ndërmarrjeve mikro e të vogla dhe individëve, me qëllim lehtësimin e përmirësimin e jetesës, zgjerimin e oportuniteteve për sipërmarrje e punësim në komunitete si gra, të rinj apo grupe të ndryshme vulnerabël, me fokus zonat rurale e semi-urbane.

 

Vlerat Tona


Agro & Social Fund është i fokusuar në përmirësimin e cilësisë dhe përshtatshmërisë së shërbimeve që i ofrohen klientelës së synuar, kryesisht nëpërmjet vlerësimit të vazhdueshëm të kërkesave të tyre, krijimit të mundësive për klientët, familjet dhe komunitetet në rritjen e mirqenies, uljen e varfërisë apo vulnerabilitetit , rritjes se aksesit ne finance, krijimit te vendeve te reja të punës apo dhe shtimit të vlerës së atyre ekzistuese.

Në rrugëtimin tonë të udhëhequr nga misioni, ne ruajmë e pasurojmë vlerat tona.


Produkte dhe Shërbime

Agro & Social Fund është Institucion Financiar i Mikrokredisë që ka si qëllim financimin e zhvillimit nëpërmjet kreditimit.