Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

Numri i Punonjësve:

11-50

Punë Aktive:

1

Sektori:

Privat


INFORMACIONE KONTAKTI

Adresa 2 Tirane-  Mbikalimi i Kamzes,  Rr. 29 Nentori, Tirane   

Tirane, Shqipëri

Tel:

Mobile: +355694094778


Më skano:

Përshkrimi i kompanisë

AED COLOR LTD nisi rrugen e saj krijuese në 1993 me veprimtari importin dhe tregtimin e bojërave për sektorin e ndërtimit dhe të llakut të mobilieve. Në kushtet e vështira të tregut shqiptar që mbizotëronte në hapat e para të shoqërisë, AED Color vendosi objektiva afatgjatë duke arritur të jete sot shoqëria model në fushën e artikujve të ndërtimit, që nga hedhja e themeleve, izolimi, mbrojtja e deri te dekorimi. Sot AED Color përbën përfaqesuesin eksluziv të kompanive Europiane: • VECHRO Paint • ISOMAT Building Materials • FIBRAN Energy Shield • KOURASANIT Natural Decorative Materials • ESHA Bituminous Waterproofing Membranes • PLASMACEM Matrices for concrete Me më shumë se njëzetë vjet eksperiencë, në kërkim të produkteve të gjeneratës së re, si në materiale ndërtimi dhe në bojëra, kompania është në gjendje të ofrojë cilësi, shumë-llojshmëri dhe risi për të përmbushur të gjitha kërkesat e konsumatorëve.

Punët aktive nga AED COLOR SHPK

Ekonomist/e Vlore AED COLOR SHPK

Ekonomist
Vlore, Shqipëri 17-07-2024 edhe 2 ditë