Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive


Medical Distribution

Përshkrimi i kompanisë

Medical Distribution sh.p.k. është krijuar me qëllim ofrimin në tregun Shqiptar dhe më gjërë, të pajisjeve dhe materialeve mjekësore nga firmat me te mira dhe më me zë boterore. Vizioni ynë është ti vijmë në ndihmë të gjithë sistemit mjekësor në Shqipëri dhe më gjërë, nëpërmjet ofrimit të produkteve inovative me kualitet të lartë dhe me cmime konkurruese.

Punët aktive nga Medical Distribution

Tirane, Shqipëri 04-12-2019 edhe 18 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.