Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Arli Pharma Sh.p.k.

Farmaceutike www.arlipharma.al

Përshkrimi i kompanisë

Supplier of medical devices for hospitals and pharmacies, food supplements, Dermo-cosmetics and hospital supplies.

Produkte dhe Shërbime

Medical devices, food supplements, dermo-cosmetics, hospital supplies

Çertifikime

EN ISO 9001 : 2015

Punët aktive nga Arli Pharma Sh.p.k.

Sales Representative Arli Pharma Sh.p.k.

Shitje
Tirane, Shqipëri 21-11-2019 edhe 4 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.