Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive


Convenience Group

Përshkrimi i kompanisë

Ne keto vite eksperience ne shitje dhe sherbime jemi munduar ti qendrojme sa me afer nevojave dhe kerkesave te klienteve tane. Te motivuar nga rezultatet e suksesshme synojme gjithmone te perparojme ne cilesine dhe shpejtesine e sherbimeve/produkteve te ofruara nga ne.

Punët aktive nga Convenience Group

Tirane, Shqipëri 18-11-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Shitese/e Banaku Convenience Group

Shitje
Tirane, Shqipëri 18-11-2019 edhe 2 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.