Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Përshkrimi i kompanisë

Inovest është një kompani inovative për tregun Shqiptar e fokusuar në zhvillimin e biznesit. Sektori ku fokusohet aktiviteti ynë është ndërtimi. Burimet njerëzore janë thelbi i suksesit tonë, duke bërë bashkë profesionistët më të mirë në treg me eksperiencë internacionale dhe vendase. Duke iu bashkuar stafit tuaj, synohet diagnostikimi i problemeve dhe mundësive që biznesi ka në treg, duke gjeneruar një plan efektiv zgjidhjesh.