Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

0
Punë Aktive


Noblen Marketing

Përshkrimi i kompanisë

Aktiviteti i agjencise dhe perfaqesimi tregtar, call center hyres dhe dales; Aktivitet ne fushen e ofrimit te sherbimeve te ndryshme online: "telefonata ne Web"; - Aktivitet kerkimor, perzgjedhje, orientim, trajnim dhe aktivitete menaxheriale dhe profesionale trajnimi me sisteme multimediale dhe sisteme ne largesi; Aktivitet ne fushen e orgamzimit te seminareve, takime. konferenca, organizime te pergjithshme dhe aktiviteteve te promovimit te imazhit. Aktivitet ne fushen e marketingut ne Web.