Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Qendra Spitalore AKS

Mjekesi Shendetesor

Përshkrimi i kompanisë

Qendra Spitalore AKS Berat, qe prej vitit 2011, eshte e vetmja qender diagnostikuese multidisiplinare dhe ofruese e sherbimeve mjekesore me aparatura e pajisje te standarteve europiane dhe me nje staf te dedikuar profesionistesh. Per shume sherbime eshte ofrues i vetem, qe u krijon mundesine qytetareve te marrin sherbimin prane banimit. Repartet me sherbimet kryesore: 1) EKZAMINIME LABORATORIKE 100% automatik, marka Roche-lider ne laboratoret nderkombetare (laborator klinik-biokimik, hormonal, imunologjik) 2) EKZAMINIME IMAZHERIKE (mamografi, echografi, echo color dopler, radiografi analoge, panoramex digital, densitometri) 3) EKZAMINIME GJINEKOLOGJIKE 4) ALERGOLOGJI ( provat respiratore-spirometria, provat e alergjive, etj) 5) KARDIOLOGJI (EKG, echo zemre, stress test-biçikleta, holter ritmi e tensioni). 6) ENDOKRINOLOGJIA (perfshin ndjekjen dhe ekzaminimet qe lidhen me tiroiden apo diabetin) 7) OKULISTIKE 8) SHERBIM ME AMBULANCE 9) FARMACIA - e vetmja farmaci ku sherbehet me konsulten e stafit te mjekeve tane profesioniste . 10) DEPILIM ME LAZER 11) HEMODIALIZA -ofrohet sherbim jetik pacientesh me standarte dhe parametra Europiane teknike e teknologjike. Reparti eshte i pajisur me aparatura te reja me programim automatik per ndjekjen e procedures se hemodializes. Aparatet jane te markes gjermane Fresenius qe eshte lider boteror ne kete fushe. Qendra Spitalore AKS, ofron standartin me te larte te sherbimit ne qytetin e Beratit, me nje staf te perzgjedhur profesionistesh, tashme zgjeruar per te qene sa me prane qytetareve edhe me nje laborator te dyte, prane Poliklinikes se Specialiteteve Berat.

Produkte dhe Shërbime

Sherbime mjekesore, shendetesore, diagnostikuese, laboratorike, ambulatore, spitalore etj.

Punët aktive nga Qendra Spitalore AKS

Farmacist/e Berat Qendra Spitalore AKS

Farmacist
Berat , Shqipëri 05-12-2019 edhe 19 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.