Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

101-200
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


Inter Distribution Services

Shperndarje

Përshkrimi i kompanisë

IDS is a DSD company operating in Albanian Market. IDS is the DSD partner of Philip Morris Albania .IDS is an expert in DSD for Albanian market .Is a part of a very well known group of DSD companies dealing with Multinational FMCG companies especially US one.

Punët aktive nga Inter Distribution Services

IQOS Coach Inter Distribution Services

Trajnim dhe zhvillim
Tirane, Shqipëri 17-11-2019 edhe 5 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.