Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

2-10
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori


Tufina.al

Shitje me pakice www.tufina.al

Përshkrimi i kompanisë

Tufina është një kompani e bazuar në traditën 191-vjeçare të prodhimit të orëve nga familja Tufina në Tiranë. Prej disa vitesh operojmë me dy marka ndërkombëtare, Theorema dhe Pionier, me dizajn unik dhe garanci 2-vjeçare, të prodhuara në Gjermani. Ne besojmë se cilësia e orëve tona të punuara me dorë janë themeli i suksesit dhe i besimit që klientët tanë kanë për ne. Duke nisur nga muaji janar 2016, Tufina është zgjeruar zyrtarisht në Çikago, SHBA, për t'i shërbyer më mirë vendeve të Amerikës Veriore dhe Jugore. Puna jonë e fortë dhe dedikimi ndaj kompanisë së familjes dhe klientëve tanë, po shpërblehet me zgjerimin e kësaj tradite.

Punët aktive nga Tufina.al

Tirane, Shqipëri 14-12-2019 edhe 27 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Shitëse Tufina.al

Shitje
Tirane, Shqipëri 13-12-2019 edhe 26 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.