Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

2
Punë Aktive

Privat
Sektori


EURO ALBA 2010

Përshkrimi i kompanisë

Euro Alba 2010 eshte nje firme qe merret me tregetimin e pllakave Italiane / Spanjolle, hidrosanitare, parkete, ka nje eksperince disa vjecare ne treg me disa nga pikat ne Kavaje,Tirane (Kamez) dhe ne Autostrade TR-DR.

Punët aktive nga EURO ALBA 2010

Financiere EURO ALBA 2010

Financier
Tirane, Shqipëri 15-11-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.Arketare EURO ALBA 2010

Specialist
Tirane, Shqipëri 15-11-2019 edhe 3 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.