Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

1
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

Privat
Sektori


SOAD & EGSI SH.P.K

Tirane, Shqipëri Shperndarje

Përshkrimi i kompanisë

Soad & Egsi eshte nje kompani e cila operon ne treg qysh nga vitit 1991, duke tregetuar nje diversitet produktesh. Fokusi dhe misioni jone si kompani lidhet ngushte me plotesimin e kerkesave dhe nevojave te klientit ne kohe rekord duke i pfruar ne te njejten kohe dhe nje cilesi sa me te mire duke bere ne kte menyre qe besueshmeria e klienteve te jete e larte. Produktet baze qe ne tregetojme jane kryesisht bulmetrat, te cilat importohen nga vendet fqinje si Italia, Danimarka, Greqia etj, duke perfaqesuar markat me te njohura te kesaj kategorie produkti. Motoja jone eshte: S(siguri) O(opprtunitet) A(angazhim) D(deshire).

Punët aktive nga SOAD & EGSI SH.P.K

Agjent Shitje SOAD & EGSI SH.P.K

Marketing
Tirane, Shqipëri 29-11-2019 edhe 13 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.