Mendimi Juaj

Nëse keni mendime për të ndarë, ju lutemi na dërgoni komentet tuaja.
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.

Trego historinë tënde

Jeni të mirëpritur të na shkruani historinë tuaj të suksesit që keni realizuar duke përdorur portalin duapune.com
Ju lutemi plotësoni formën elektronike të mëposhtme:
Ju faleminderit.

Nëse dëshironi të merrni përgjigje, vendosni emailin tuaj në mesazh.Mirëseerdhët në duapune.com
Statistika

11-50
Numri i Punonjësve

1
Punë Aktive

OJF
Sektori

2013
Themeluar


CBS CREATIVE BUSINESS SOLUTIONS

Sherbimet Financiare www.cbs.al

Përshkrimi i kompanisë

Creative Business Solutions (CBS) is an economic development organization with consulting and project implementation expertise in Finance, Agriculture, Tourism, Green Energy etc. CBS partners with international donors to implement development projects primarily relating to access to finance, tourism and agriculture. The organization works with highly qualified partners to develop technology-oriented products including IntoAlbania.com, IntoAlbania app, Agroweb.org, LORES, AGIS etc. Since it started in 2013, CBS has implemented 21 development projects with a combined $7.8 million budget. It employs more than 40 professional through a head-office in Tirana and three local branches, Fier, Korce and Peshkopi. www.cbs.al

Produkte dhe Shërbime

Konsulence Financiare , Plane Biznesi

Punët aktive nga CBS CREATIVE BUSINESS SOLUTIONS

Kordinator Biznesi për Rajonin e Fierit CBS CREATIVE BUSINESS SOLUTIONS

Ekonomist
Fier , Shqipëri 13-11-2019 edhe 1 ditë


Dërgoja një miku

Shënim: Adresat e emailit do të përdoren vetëm për dërgimin e kësaj pune.